Ettevõttest

Elul on mõte ja mõttel on elu!

Olen Maarika Suurkivi, kellel on 16. aastane kogemus ettevõtjana beebide ja väikelaste igakülgse arendamise valdkonnas. Aastaid viisin läbi grupitöid ja laagreid puuetega ning riskigrupi lastele. Lisaks olen eelnevalt töötanud 16 aastat teeninduses. Mulle on alati pakkunud huvi inimese vaimne ja füüsiline tervis, selle parandamine ning hoidmine, olen end pidevalt täiendanud erinevatel koolitustel, arenenud läbi kogemuste ja praktika.
Erinevaid valusid olen oma käepuudutuse ja massaažiga ära võtnud alates 18 aastaselt. Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli esimene koolitus oli aastal 1998 . Alates 2016 aastast olen massaažikooli tihe koolitustel osaleja. Praktika käigus koolis ja Maarika Massaazitoas olen saanud oma tööle head tagasisidet nii õpetajatelt, teistelt massööridelt kui ka klientidelt. Õpingud jätkuvad pidevalt.
Mul on huvi inimeste vastu, soov neid aidata, suunata, toetada ja õpetada. Julgen võtta vastutust ja käia seatud eesmärkide elluviimise teel, olen hea suhtleja ja hea kuulaja. Mulle sobib oma aja planeerimine ning oma osalus töö protsessis ning kliendi rahulolu.
Minu missiooniks on pakkuda klientidele kvaliteetset teenust, läbi oma tegevuse paremat tervist, lõõgastust, rõõmu ning rahulolu. Täiendada end, õppida, areneda ja kasvada koos teadmiste, kogemuste, aja ning vajadustega. Teha oma tööd südame ja rõõmuga. Austada nii ennast, kui teisi ja väärtustada nii ennast kui teisi.

Mõtelus OÜ pakub klassikalise, aroomi ja On–Site massaaži seansse Maarika Massaažitoas aadressil Lasteaia 5, (Rapla Keskraamatukoguga ühes hoones). Massaažituppa on mugav tulla nii jala kui ka autoga. Oma neljarattalise sõbra saab parkida maja ees olevas parklas.

Raplas asetsevatele firmadele on hea ja mugav võimalus tellida On-Site massaaži kutsudes massööri asutusse kohapeale või firma üritustele. Massaaž teostatakse töötajatele töö ajal. Teenuse eest maksab olenevalt võimalustest, kas töötaja või tööandja.

Mõtelus OÜ on liitunud Sport ID-ga

Olete lahkelt kutsutud ja oodatud!